Autoservis JD, to jsou komplexní služby autoopravny pro motoristy od mechanických prací až po autoelektriku, moderní autodiagnostiku a zprostředkování  karosářských a lakýrnických prací. Opravujeme vozy všech značek, ale zaměřujeme se zejména na vozidla IVECO a Fiat. Provádíme také pozáruční servisní prohlídky, opravy klimatizací, mokré a suché čištění interiéru a zprostředkování seřizování geometrie. Zaštítíme opravy jak osobních tak i nákladních vozů.

Jsme tu pro Vás. Veškeré práce Vám vysvětlíme dopředu a v průběhu oprav jsme s Vámi v kontaktu.

Oproti autorizovanému servisu s námi ušetříte i při zachování stejné kvality autodílů a služeb.

Jsme přátelský kolektiv, ve kterém jsou odborníci a profesionálové, kteří jsou připraveni splnit každé Vaše přání. 

Máme za sebou několikaletou pracovní zkušenost, která je znát nejen na spokojených zákaznících a i těch, ktěří se k nám rádi vracejí, ale také proto, že se naše práce stala koníčkem. Děláme vše tak, aby jste byli spokojeni.

1. 

OBJEDNEJTE SE K NÁM NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 735 919 004 NEBO PŘES FACEBOOKOVÝ PROFIL. JSME TU PRO VÁS K DISPOZICI KAŽDÝ DEN NA NON-STOP HOT LINE.

4. 

IHNED SE PUSTÍME DO OPRAVY VAŠEHO PLECHOVÉHO MILÁČKA. VY MŮŽETE NA OPRAVU POČKAT PŘÍMO U NÁS A V KLIDU PRACOVAT NA FREE WIFI S DOBROU KÁVOU. NEBO SI AUTO VYZVEDNOUT V DOMLUVENÉM TERMÍNU.

2. 

VYSLECHNEME SI CO VAŠE AUTO TRÁPÍ A OVĚŘÍME PROBLÉM. 

3. 

DOMLUVÍME SE PŘEDEM NA CENĚ A ROZSAHU PRACÍ.  VŠECHNY PRÁCE A MATERIÁL SI SPOLEČNĚ PROJDEME A ODSOUHLASÍME. NEMUSÍTE SE TAK OBÁVAT SKRYTÝCH NÁKLADŮ.

5. 

VAŠE AUTO JE NACHYSTÁNO VČAS A V DOMLUVENÉM TERMÍNU NA VYZVEDNUTÍ. OBDRŽÍTE OD NÁS PŘESNÝ VÝČET PRACÍ A POUŽITÉHO MATERIÁLU, A SAMOZŘEJMNĚ VÁM ZNOVU NABÍDNEME NAŠI VÝBORNOU KÁVU.